O naszej firmie

Dobry Projekt został założony w 2010 r. przez Mikołaja Bojarskiego – projektanta z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej (uprawniena budowlane MAZ/0126/PWOK/06; uprawniena hydrologiczne 1/2005; uprawnienia geologiczne VI-0387, V-1521; Certyfikat Polskiego Komitetu Geotechniki 0214 PKG 0214).

Firma zajmuje się rozwiązywaniem wszystkich problemów związanych z gruntem oraz wodą zalegającą zarówno pod, jak i nad powierzchnią terenu. Obszarem działania jest zatem szeroko pojęta geotechnika i hydrotechnika.

Podstawowym założeniem naszych projektów jest bezpieczeństwo powstających konstrukcji przy minimalnych nakładach ponoszonych przez inwestora.

Projektujemy na zlecenie firm wykonawczych oraz w ścisłej kooperacji z nimi. Połączenie projektowania i wykonawstwa sprawia, że nie jesteśmy projektantami tylko „zza biurka”. W trakcie wykonywania opracowań przewidujemy problemy, na które może natrafić wykonawca, i projektowaną konstrukcję staramy się tworzyć w sposób umożliwiający jak najłatwiejsze jej zrealizowanie.

Podstawą naszej pracy jest dialog ze zleceniodawcą, by uwzględnić potrzeby i oczekiwania zamawiającego.

Porady dla niewtajemniczonych

Badania gruntowe

Informacja, za którą zawsze watro zapłacić.

zobacz więcej +

Rozwiązania geotechniczne

Inwestor zawsze staje przed wyborem: budujemy szybko i drogo czy wolniej i taniej.

zobacz więcej +

Domki na palach

Rozwiązanie tanie i bezpieczne dla wszystkich rodzajów gruntów.

zobacz więcej +